2020 yılı Overwatch’ın dördüncü yıl kutlamalarına sahne oluyor. Bu Yıldönümü etkinliğinde önceki tüm mevsimlik etkinliklerin kapışmaları geri dönerken, tüm mevsimlik kozmetik içerikler açık olacak. Bu yıl Ramazan Ayına özel sürpriz hediyelerin olduğu etkinlikte 5 efsanevi ve 3 epik kostüm de sizleri bekliyor.

2020 yılı Overwatch’ın dördüncü yıl kutlamalarına sahne oluyor. Bu Yıldönümü etkinliğinde önceki tüm mevsimlik etkinliklerin kapışmaları geri dönerken, tüm mevsimlik kozmetik içerikler açık olacak. 9 Haziran tarihine kadar oyuncular PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’le Overwatch’a giriş yaparak 2020 Overwatch Yıldönümü etkinliğini kutlayabilecek.

Ayrıca Overwatch Yıldönümü etkinliğinin bu yıl Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle, toplayabileceğiniz 3 adet Ramazan temalı içerik de oyuna gelecek. Bunlardan iki tanesi sprey türünde (oruç ve ziyafet) olurken; bir tanesi de sembolleşmiş Ramazan fenerinden ilham alan bir oyuncu simgesi olacak.

HAFTALIK GÖREVLER 

• Haftalık Görevler, Overwatch Yıldönümü etkinliği için burada. Dokuz oyun kazanarak sınırlı süreliğine burada olacak ödüller kazanabilirsiniz.

• Oyuncu simgeleri, spreyler ve epik kostümler kazanabileceğiniz ödüller arasında! 

o 1. Hafta: Karbon Fiber Sigma (Epik)

o 2. Hafta: Fleur de Lis Widowmaker (Epik)

o 3. Hafta: Maskeli McCree (Epik)

YENİ KOZMETİK İÇERİKLER 

• 5 efsanevi kostüm

• 3 epik kostüm

• Oyuncu simgeleri, ifadeler, spreyler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz