Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, tıklama hissini ve sesini seven oyun tutkunları için G513 Clicky klavyeyi satışa çıkardı.

Yüksek performanslı ve kaliteli ürünleriyle tüm dünyada sektöre ilham veren Logitech G’nin, dünyanın en iyi oyuncuları tarafından tercih edilen G513 oyuncu klavyesinin “Clicky” versiyonu Türkiye’de satışa çıktı. Klavye, yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor katıyor.

Logitech G’nin birbirini en mükemmel şekilde tamamlayan oyuncu ekipmanları ve aksesuarları üretmeye hız kesmeden devam ettiğinin altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyunun keyfini ve verimliliğini artırmak için temel ekipmanların ne denli önemli olduğunu artık herkes biliyor. Zira oyuncular her ne kadar yetenekli olsalar da, kaliteli ve ergonomik olmayan oyuncu ekipmanlarıyla istedikleri performansı gösteremeyebilirler. G513 Clicky’de profesyonel oyuncuların da aradığı tuş vuruş sesi en çok tercih edilen özelliklerin başında geliyor. Ayrıca LIGHTSYNC teknolojisi ve RGB aydınlatma sistemiyle ses ve ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize ediyor. G502 LIGHTSPEED mouse ve G PRO X kulaklık ile tamamlanan G513 Clicky, sürükleyici ve benzerlerinden farklı bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor” şeklinde konuştu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz