Beşiktaşlı forvet Umut Nayir, Siyah-Beyazlılar’ın İnstagram hesabında soruları yanıtladı.

Beşiktaşlı forvet Umut Nayir, Siyah-Beyazlılar’ın İnstagram hesabında soruları yanıtladı.

Umut, küçüklüğünden beri Beşiktaşlı olduğunu ifade ederken evde kardeşiyle FIFA, Call of Duty ve Football Manager oynadığını söyledi.

Umut’un açıklamaları şöyle;

Galatasaray’a attığım gol çok özel

“Benim için Galatasaray’a attığım gol çok özel. Çok tarihi bir gol değil tabii ki, bir ‘Sergen attı, şampiyonluk geldi’ değildi. Çok özel hislerle çıktığım maçta altından kalkmak çok mutlu etmişti beni.

Hala mezun olamadım

Aslında üniversite sınavı sürecinde hukuk okuyacağım diye bir planım yoktu. ‘Ankara Hukuk’u kazanınca, Ankaragücü’ne de gidince okul hayatım zorlaştı. 2011 girişli olmama rağmen hala mezun olamadım.

Beşiktaşlılığımı sahada yansıtmak istiyorum

Küçükken Beşiktaş’ı destekliyordum evet ama profesyonel olunca işler değişiyor. Ben Beşiktaşlılığımı sahada yansıtmak istiyorum. Beşiktaşlı duruşu denen şeye uymak istiyorum.

Call of Duty oynuyorum

2-3 kitap aynı anda okuyorum. Bazen roman okuyup kendimi oraya koymaya çalışıyorum. Felseferle ilgiliyim, biraz o kısımdan okuyorum. Netflix çok popüler. Succession güzel, Watchman izledim. Film olarak ‘Platform’u izledim en son. Bodoslama toplum eleştirisi yapılmış. Akışını beğendim. Call of Duty oynuyorum kardeşimle online. FIFA oynuyorum. FM online kariyerimiz var, onu devam ettiriyoruz arkadaşlarla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz